Václav DANĚK st.

autorizovaná osoba
dopravní a pozemní stavby

Václav DANĚK ml.

autorizovaná osoba
pozemní stavby

Firma Václav Daněk - LAGUNA je rodinná stavební firma, která je na českém trhu již od roku 1992. Naše rodinná firma se v začátcích zabývala pouze stavbou bazénů, jímek, ČOV a díky tomuto byl také odvozen název společnosti „LAGUNA“.

V současnosti, je naším hlavním nosným produktem komplexní stavebnictví. Jsme pro právnické subjekty generálním dodavatelem staveb, kde se zabýváme průmyslovými, zemědělskými stavbami a stavbami občanské vybavenosti. Pro fyzické a soukromé subjekty provádíme stavby na klíč, novostavby, opravy a rekonstrukce, zemní a dílčí stavební práce. Všechny činnosti realizujeme vlastními silami a vlastní stavební technikou.

Spolupracujeme s prověřenými partnery v dodávkách přidružené stavební výroby – střechy, elektro, topení, plyn, truhlářské prvky, otvorové prvky, pokládka podlah apod.

Významné reference máme i v oboru snižování energetické náročnosti objektů,

Zvýšení znalostní a dovednostní úrovně pracovníků

Registrační číslo projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012797

Projekt je věnován vzdělávání kmenových zaměstnanců společnosti Václav Daněk pro zvýšení konkurenceschopnosti společnosti a zkvalitnění odborné úrovně znalostí, dovedností a kompetencí vybraných pracovníků.

Zaměstnanci budou v projektu vzděláváni převážně v měkkých a manažerských dovednostech. Součástí projektu budou účetní, ekonomické a právní kurzy. Dále také školení v obecném IT a technických znalostí.

eu esf op zamestnanost