Generální dodavatel staveb

Stavební společnost Václav Daněk LAGUNA je partnerem pro stavebníky, stavební investory, kteří požadují profesionální přístup, vysokou kvalitu, spolehlivost, bezproblémové jednání a především ekonomickou stabilitu.

Provádíme generální dodávky novostaveb i rekonstrukcí staveb pozemního stavitelství. Stavíme bytové a rodinné domy, průmyslové haly, průmyslové stavby i stavby občanské vybavenosti či stavby zemědělské. Široká škála našich projektů dokládá flexibilitu společnosti LAGUNA, a to jak v roli dodavatele či generální dodavatele, tak i v roli dodavatele dílčích celků. Ať jste investorem jakéhokoliv druhu stavby, obdržíte od nás komplexní dodávku počínaje prvotní konzultací s investorem stavby a v případě potřeby i zajištěním potřebné projektové dokumentace stavby a inženýrskými činnostmi pro zajištění stavebních povolení pro provedení stavby.

Průmyslové a zemědělské stavby

Našimi přednostmi jsou rozsáhlé zkušenosti z realizovaných projektů v oblasti výstavby a rekonstrukce průmyslových objektů. Provádíme výstavbu například průmyslových hal, skladů, administrativních budov, kde využíváme veškeré dostupné technologie. 

Stavby občanské vybavenosti

Naše firma realizuje novostavby a rekonstrukce staveb občanské vybavenosti jako jsou například: administrativní budovy, jídelny, školy, obchody, sportovní areály, společenská centra apod. Při stavebních pracích  používáme klasické postupy, ale i nové technologie a materiály.