Stavby na klíč a stavební práce

Častým požadavkem našich zákazníku, je stavba na klíč dle projektové dokumentace ve stupni „pro stavební povolení“, jejíž některé dílčí výkresy jsou často v rozporu a neřeší spoustu detailů. Avšak pro nás to není zas až tak velký problém, protože naše letité zkušenosti v této oblasti zde umíme využít a poradíme si opravdu se vším. Problém nastává spíše ve vícenákladech na stavbu, proto každému můžeme jen doporučit NIKDY nepodcenit projektovou přípravu, vybrat si zkušeného projektanta a rozpočtáře a nejlépe mít projekt „k realizaci“, kde by tyto chyby měli být eliminovány.

Novostavby

Umíme posoudit Váš záměr – zda lze realizovat v zájmovém území a umíme i připravit komplexní podklady pro stavební povolení, oběhat za Vás úřady a dům postavit na klíč. Ovšem v praxi se spíše setkáváme se stavebníky, kteří mají veškeré doklady již zajištěny včetně projektu a položkového rozpočtu. Stavebník nás poptává především na základě referencí od dřívějších zákazníků a po ocenění rozpočtu a schválení ceny/uzavření smlouvy začínáme stavět….

Opravy a rekonstrukce

Stavební společnost LAGUNA se pro Vás neváhá pustit i do oprav a rekonstrukcí vašich staveb ať již s projektem či dle Vašich požadavků bez projektové dokumentace. Jsme připraveni pustit se do opravy a rekonstrukce nejen Vaší garáže, ale i Vašeho domu. I v této oblasti vždy zaručujeme kvalitu, spolehlivost a i profesionalitu. Snažíme se i předem upozornit na možná úskalí rekonstrukce, protože některé skryté konstrukce mohou vykazovat daleko větší opotřebení „než jsem si myslel“ a předejít tak dalším problémům – to vše díky letitým zkušenostem s rekonstrukcemi objektů různého využití.

Dílčí stavební práce

Jsme firmou, která Vás nikdy neodmítne, a proto jsme schopni pro Vás zabezpečit nejen celé projekty, ale třeba jen pouhou část celého projektu. Což dokazuje mnoho spokojených zákazníků. Na všechny naše práce poskytujeme zákonem stanovenou záruku, ze které nevyjímáme ani dílčí stavební práce.

Zemní práce

Potřebujete základy pro Váš dům, nebo výkopové práce pro inženýrské sítě jako jsou voda, plyn, elektřina? Nevíte si rady se srovnáním Vašeho pozemku nebo snad potřebujete vykopat bazén na Vaší zahradě? I pro tyto činnosti je tu naše společnost právě pro Vás. Výkopy a zemní práce provádíme vlastní stavební technikou a využíváme dlouholeté zkušenosti v této oblasti prací.

Výběr z referenčních staveb